30 בינואר 2023

מתכון לי

מתכונים במהירות ובקלות

5 דרכים מעולות לשדרג את הפנקייק שלכם


 

פנקייקים בצבעי הקשת

טרנד הריינבו הגיע ללא מעט מאכלים: ראינו בייגל קשת בענן, עוגיות, עוגות, טוסטים ואפילו סושי בצבעי הקשת. חדי הקרן הפחמימתיים האלה כיכבו ברשתות החברתיות וגרפו לא מעט לייקים, ואין שום סיבה שגם צלחת הפנקייקים שלכם לא תקבל את אותו יחס.


פנקייק עם אוריאו

אם לרגע מישהו דאג שפנקייקים עם סירופ מייפל או כף נוטלה הם לא מושחתים מספיק, ההמצאה הזאת תרגיע אותו – מגדל פנקייקים שבכל אחד מהם מוטבעות עוגיות אוריאו שלמות, ביניהם קצפת ומעל הכל עוד קצת שברי עוגיות.

פנקייק במילוי שוקולד

אנחנו רגילים לקבל פנקייק חלקלק ואוורירי ואז להוסיף לו ממרחים וסירופים ככל העולה על רוחנו, אבל למה בעצם לא להכניס את השוקולד לתוך הפנקייק, ולקבל מילוי נוזלי מתוק? יוצרים דיסקיות, מקפיאים להתקשות ומכניסים באמצע הטיגון. ממש כמו במתכון הפנקייק נוטלה הזה.


פנקייק נוטלה
פנקייק נוטלה. רק שריינו זמן הקפאה | צילום:
ענבל לביא, אוכל טוב

 פנקייק פיצה

פנקייקים מלוחים הם טוויסט שאימצנו בחום. כשחושבים על זה – זה מאכל סופר לגיטימי שאולי לא מספיק מכם ניסיתם – וחבל. בראש שלנו פנקייקים חמימים הם אולי סמל של ארוחות בוקר, אבל אין שום סיבה לא לאכול אותם גם לארוחת ערב בגרסה מלוחה, או לצהריים. טוב על מי אנחנו עובדים? תנו לנו פנקייק בכל שעה ביום ולא נתלונן. למשל את זה – עם רוטב פיצה וגבינה צהובה בילט אין.

מיני פנקייקים

כנראה תרגישו פחות רע עם עצמכם אם תזללו ערימה של מיני פנקייקים ולא פנקייקים בגודל רגיל, אבל חוץ מצמצום רגשות האשם, מיני פנקייקים נכנסים לפה בביס אחד, קל יותר למרוח עליהם ממרחים שונים או לעטר אותם בחתיכת פרי והמראה שלהם זה בונוס היסטרי. אפשר כמעט לדמיין שאנחנו בחופשה קסומה בהולנד אפילו שאנחנו בסלון.קרדיט – פורסם לראשונה