29 בינואר 2023

מתכון לי

מתכונים במהירות ובקלות

רעבים? סאם בורגר ההמבורגר הכשר


בשיתוף סאם בורגר09.09.19 17:49  ט' באלול תשעט

רעבים? סאם בורגר ההמבורגר הכשר

  צילום: יח"צ

ההמבורגר הכשר הכי טוב שתטעמו בירושלים.

חמישי בלילה, אני שומעת מכל כיוון אנשים שמחפשים לקנח את ליל חמישי בהמבורגר אמיתי ואיכותי, מי שמכיר את ההיסטוריה של ההמבורגר מבין שרק המבורגר איכותי עסיסי יכה שורשים בקהילת הקולינריה.

הקציצה המפורסמת והנצרכת ביותר בעולם  למי שלא מכיר את ההיסטוריה שלה נוצרה בארצות הברית, על ידי מהגר גרמני בשם לואיס לאסן, שהגיש את הגרסה הראשונית שלה במסעדה קטנה שבבעלותו בעיר ניו הייבן במדינת קונטיקט עוד בשנת 1900.

הוא הפך אותה ליצירה בהמשך בעזרת לחמנייה ותוספות של בצל עגבניות וממרחים. בהמשך אימצו את היצירה הקולינרית שלו ברחבי ארה"ב.. ומאז חלפו מאה שנים עד שההמבורגרים הפכו למזון מהיר במחיר מציאה.

בעוד האמריקאים נצמדים לבשר הכתף כבסיס להמבורגר שלהם ברחבי העולם משתמשים גם בפילה ואפילו באנטריקוט משובח. האמריקאי הממוצע אוכל כשלושה המבורגרים בשבוע. אגב, במסעדה מפורסמת של שף ידוע בארה"ב, נמצא ההמבורגר היקר ביותר משולב בשמן כמהין וכבד והוא נמכר בחמשת אלפים דולר כולל בקבוב יין.

גם אם אין לכם את הסכום הזה לארוחת המבורגר הכי יקרה בעולם, תוכלו להנות מארוחה בסאם בורגר שנפתח בהר חוצבים הפך לשם דבר עם פתיחת עונת הקיץ זה המקום לבילוי משפחתי לארוחת צהריים עסקית ובסוף יום ארוך אפשר גם להזמין משלוח הביתה.

ההמבורגר שתמיד רציתם לטעום, הכי עסיסי, איכותי, בשר מעולה וטרי, בכשרות מהודרת של הרב רובין.

Sam burger נותנת כבוד לדיינר האמריקאי ומזמינה אתכם להנות מקציצות המבורגר איכותיות. לדבריו של שף המסעדה: "ההמבורגר שלנו עשוי מ100% בשר בקר מעולה שנטחן על בסיס יום-יומי".

בסאם בורגר לא התפשרו ולצד התפריט האמריקאי והאיכותי תמצאו את הכשרות המהודרת ״בד״צ מהדרין-הרב אברהם רובין״.

Come Meet Sam

בסאם בורגר מגישים מנות מגוונות ואיכותיות . במקום  תוכלו לטעום המבורגר קלאסי מבשר בקר מעולה, שורט ביף אסאדו בבישול ארוך מלווה ברוטב הסודי של סאם, ריב סטייק אנטריקוט ועוד מנות מהמטבח האמריקאי.

החלום האמריקאי כאן בירושלים.

Sam burger

American.Diner. Experience

קרית מדע 3 הר חוצבים ירושלים

טל' להזמנות ומשלוחים: 02-9998190

קרדיט – פורסם לראשונה