6 בפברואר 2023

מתכון לי

מתכונים במהירות ובקלות

עורך דין גירושין ברחובות


14:32 24.01.2023
|
הראל ושות' – משרד עורכי דין

על מנת לעבור את הליך הגירושין שהינו מלכתחילה רווי באמוציות, אתגרים ומורכבויות, לתושבי רחובות והסביבה מומלץ לקבל שירות של עורך דין לענייני גירושין ברחובות המתמחה בתחום

סוגיית הגירושין הינה אחד מהגורמים השכיחים ביותר המובילים בני זוג לפתחו של בית המשפט. התפרקות התא המשפחתי אליה מתווספות השלכות נוספות בעלות השפעה על הילדים המשותפים והמעגל הסובב, הינם מתכון להתגלעות מחלוקות וסכסוכים לעיתים תכופות, כאשר על בית המשפט מוטלת האחריות לפסוק בנושא תוך התחשבות בכלל המשתנים הקיימים.

 

על מנת לעבור את הליך הגירושין שהינו מלכתחילה רווי באמוציות, אתגרים ומורכבויות, לתושבי רחובות והסביבה מומלץ לקבל שירות של עורך דין לענייני גירושין ברחובות המתמחה בתחום, אשר יוכל ללוות אתכם לאורך התקופה ולהוביל אתכם עד להשגת התוצאה המבוקשת ככל הניתן.

 

עורך דין גירושין – מה חשוב לדעת

בדיני גירושין ניתן לדון על פי מערכת המשפט הישראלית באמצעות ערכאה אזרחית (בית משפט לענייני משפחה) או דתית (בית דין רבני), כאשר על עורך הדין לענייני גירושין לזהות מהי הערכאה המשפטית הנכונה בה יוכל להציג את טיעוניו בצורה הקולחת ביותר וכן ליפול על אוזניים קשובות מצד חבר השופטים.

 

באמצעות עורך הדין תוכלו לנסח הסכם גירושין מול בן או בת הזוג לשעבר, תוך הקפדה יתרה על סוגיות כלכליות ופיננסיות (כדוגמת תשלום מזונות), סוגיות משפחתיות הנוגעות לאופן גידול הילדים (הסדרי ראיה או משמורת משותפת) וסוגיות אחרות שמטרתן לאפשר את סיום ברית הנישואין בצורה מכבדת ונאותה, תוך שמירה על רווחתם של הילדים המשותפים ודאגה לעתידם.

 

במידה ואינה קיימת תמימות דעים בין בני הזוג המעוניינים להתגרש, תפקידו של עורך הדין לענייני גירושין הוא לשקף את הזכויות המגיעות ללקוח/ה אותם הוא מייצג, תוך ניהול תביעת הגירושין בצורה אחראית ומקצועית גרידא.

 

מומלץ להיוועץ עם עורך דין לענייני גירושין בשלב מוקדם ככל הניתן, שכן היערכות מקדימה והבנת המגרש המשפטי מבעוד מועד, הוכחו מניסיון העבר כבעלי חשיבות עליונה לקידום התהליך המשפטי והגעה להישגים לא מבוטלים מול הערכאה המשפטית הרלוונטית. 

 

זקוקים לליווי משפטי בתחום הגירושין ברחובות והסביבה? עו"ד יניב בוקר המתמחה בדיני משפחה וגירושין הינו בעל ניסיון של מעל 15 שנים, הכולל רקורד הצלחה לא מבוטל בתיקי גירושין מורכבים וממוצע של 90 אחוז ניצחונות בבתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים. 

 

עורך דין יניב בוקר
 

משרדנו מקיים מעת לעת תהליכי גישור בניסיון להוביל להסכמות בין הצדדים וביצוע הליך הגירושין בצורה אשר אינה רומסת את כבודו או זכויותיו של מי מהם.

 

נשמח לעמוד לרשותכם תוך הקפדה על ליווי משפטי הכולל שמירה על דיסקרטיות מלאה, שילוב אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בכפוף לסוג התיק, לצד בניית אסטרטגיה משותפת ויחס אישי מובטח עד לתוצאה האופטימלית. 

 

ליצירת קשר עם עורך דין גירושין ודיני משפחה יניב בוקר טלפנו: 08-6384080.

 

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם ראשים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

קרדיט – פורסם לראשונה