9 במאי 2021

מתכונים

מתכונים במהירות ובקלות

סמוטריץ’: תוציאו מהראש. לא תקום ממשלה בתמיכת עבאס


יו”ר מפלגת הציונות הדתית הבהיר הבוקר (חמישי) כי לא יתן יד, בשום מקרה, להקמת ממשלת ימין שתישען על תמיכת מפלגת רע”ם.

שני ילדים זועקים: “אנחנו רוצים להישאר יהודים!” • פרשה מטלטלת

מחפשים רעיון למנת דג לחג? קבלו עשרות מתכונים למנות של דגים

‘נגד חיסון ניסיוני, שקרונה’: כמה אנשים הרג הפייק נגד החיסונים?

סמוטריץ’ הצהיר: “לא תקום ממשלת ימין שתתבסס על רע”מ של מנסור עבאס. נקודה. לא מבפנים, לא מבחוץ, לא בהימנעות, ולא באיזה ישראבלוף אחר”.

לדבריו, “תומכי טרור ששוללים את קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית אינם שותף לגיטימי לשום ממשלה”.

הוא הוסיף: “לצביעות של השמאל, שרודף אחרי נתניהו שהביא הישגים אדירים למדינת ישראל, ובכדי להחליף אותו מוכן למכור את מדינת ישראל למי שמזדהים עם הגרועים שבאויביה – כבר התרגלנו למרבה הצער. הקולות חסרי האחריות של גורמים מסויימים בימין בימים האחרונים, שתומכים שהישענות כזו על ‘עבאס הנחמד’ משקפים בלבול מסוכן. חברים, תוציאו את זה לכם מהראש. לא יהיה”.

בהמשך הדברים פירט סמוטריץ’ את הפתרון שלו לפלונטר הפוליטי: “מה כן יהיה? נפתלי בנט וגדעון סער חייבים לשים את העניינים האישיים בצד ולהיכנס לממשלת ימין. הם יכולים וצריכים להציב כתנאי לכך דרישות שיהפכו את הממשלה הזו לימנית באמת – במשפט, בהתיישבות, בביטחון, בזהות היהודית, בהוצאת המסתננים, בכלכלה, ועוד. הציונות הדתית תגבה אותם כמובן בדרישות האלה, ואני משוכנע שכך גם המפלגות החרדיות”.

לטענתו, “הצעד הזה מתחייב מטובת מדינת ישראל, אבל גם מהדמוקרטיה ומתוצאות הבחירות. בנט וסער, ביחד ולחוד, הציבו את עצמם בבחירות האלה כמועמדים לראשות הממשלה מהימין במקום נתניהו. לגיטימי לחלוטין. אבל הם נכשלו והעם אמר את דברו בצורה ברורה. נתניהו קיבל פי חמש קולות מכל אחד מהם. ציבור הימין אמר להם ‘לא’ נחרץ וביקש שנתניהו ימשיך להוביל את המחנה”.

הוא הסביר: “סער ובנט צריכים לכבד את התוצאה הדמוקרטית, להצטרף לממשלה לאומית ולהוציא את מדינת ישראל מהבוץ. יש יותר מידי עניינים דחופים על הפרק והציבור לא יסלח למי שלא יגלה את האחריות הנדרשת ויתן לשיקולים אישיים, לשנאות וחרמות, לגבור על טובת המדינה.

“נפתלי, גדעון, אני מוכן לשבת עוד היום ולתאם את הדרישות המהותיות שלנו מנתניהו כך שניתן יהיה להקים מיד לאחר הפסח ממשלת ימין אמיתית, טובה ומתפקדת שתתמודד עם האתגרים הרבים המונחים לפתחנו. שימו הכל בצד ובואו”.קרדיט – פורסם לראשונה

דרגו את המתכון
[סה"כ: 0 ממוצע: 0]