6 בפברואר 2023

מתכון לי

מתכונים במהירות ובקלות

מתכון: פנקייק בכמה גרסאות – וואלה! אוכל


פנקייקו את עצמכם

זה בסיסי

אם יש לכם ילדים, סביר להניח שפנקייק מככב כארוחת הבוקר והערב המועדפת אצלכם בבית. בינינו, אם רק תתנו להם את האופציה, הוא ייזלל גם לארוחת הצהריים. לא משנה בני כמה אתם זו ארוחה מועדפת שמדברת למכנה המשותף הרחב ביותר. את המתכון הזה לפנקייק בסיסי גולשי וואלה אוהבים להכין הכי הרבה במהלך השנה ואם עוד אין לכם אותו, זה הזמן להוסיף אותו למאגר ומהר, כי מתכון בסיסי לפנקייק חובה שיהיה בכל בית.

מתכון לפנקייק בסיסי שחובה שיהיה בכל בית

שוקולד זה החיים: פנקייק שוקו- שוקו

העולם נחצה לשניים: אלו שאוהבים את הפנקייק שלהם עם סירופ מייפל ואלו שמעדיפים אותו עם שוקולד. אם אתם מאוהבי השוקולד האמתיים, אל תסתפקו רק בשוקולד מעל, אלא גם בשוקולד בפנים. לבלילת הפנקייק מוסיפים אבקת קקאו משובח ושבבי שוקולד ובסוף כמובן סירופ שוקולד או גנאש חם.

למתכון לפנקייק שוקו- שוקו של ארז קומרובסקי

למגזימים: עוגת פנקייק מושחתת

ואם כבר התמכרתם לפנקייק שוקו- שוקו זה הזמן להפוך אותו לעוגה מרשימה ברגע. בפעם הבאה שאתם מחפשים להפתיע מישהו אהוב, או סתם רוצים לשמח אותו- זו הדרך. עוגת שכבות עשויה פנקייק שוקולדיים במילוי קרם קפה ועוד קצת שוקולד מעל. ולא, אין צורך בתנור.

למתכון לעוגת פנקייק חגיגית

הגרסה הבריאה: פנקייק שיבולת שועל

פנקייק לא חייב להסתכם בארוחת שחיתות. את הקמח או מחציתו ניתן להחליף בקמח מלא, כוסמין או שיבולת שועל ולהגיש עם סירופ מייפל טבעי, סילן או דבש לצד פירות טריים.

למתכון לפנקייק שיבולת שועל

בקטנה: מיני פנקייקס הפתעות

משמעות השם פנקייק היא 'עוגה על מחבת' (פאן- מחבת, קייק-עוגה), אז כמו בעוגה בחושה תרגישו חופשי להוסיף לבלילה שלל הפתעות כמו שבבי שוקולד, בננות, קוקוס ואפילו חלבה. אנחנו אוהבים אותם בגרסת המיני שאפשר לנשנש ליד השוקו או הקפה.

למתכון מיני פנקייקס הפתעותקרדיט – פורסם לראשונה