28 בינואר 2023

מתכון לי

מתכונים במהירות ובקלות

לאכול ארוחת המבורגר 'אקספרסית' – אוכל


עד העצם אקספרס

עד העצם אקספרס

צילום: יח"צ

לרשת 'עד העצם אקספרס' סניף כשר ברעננה, ובאתי אצלו יחד עם נאווה רעייתי, לארוחת המבורגר 'אקספרסית'.

הרשת בנויה על הזמנה ושירות מהדלפק. ניגשים לקופה, מזמינים, משלמים, וממתינים שיקראו לכם לקבלת הזמנתכם.

אפשר להזמין המבורגר בארבעה משקלים, ומי שמרחיב את הזמנתו מבקש 'ארוחה'. ב'ארוחה' מקבלים ליד קציצת ההמבורגר גם תוספת אחת, והצ'ופר העיקרי הוא שתייה ללא הגבלה (!). מקבלים כוס וממלאים אותה בשירות עצמי כמה שרוצים.

מחירי הקציצות: קציצה אחת (120 גרם) עולה 29 ₪, ואם היא משודרגת לארוחה, מחירה 49 ₪. מנה של שתי קציצות עולה 39 ₪, ושידרוגה לארוחה עולה 59 ₪. מי שמזמין מנה של שלוש קציצות משלם 47 ₪ (ארוחה 67 ₪).

יש גם מנה של קציצה יותר גדולה (200 גרם) שמחירה 35 ₪ (ארוחה 55 ₪).

ארבעה פריטים נוספים לתפריט

נכון שעיקר 'עד העצם' הוא מנות ההמבורגרים, אבל דרישת הלקוחות הוסיפה עוד ארבעה פריטים לתפריט: כריך פרוסות דקות של אנטריקוט, צלויות על פלנצ'ה עם בצל מטוגן (45 ₪); קריספי צ'יקן: חזה עוף מטוגן בציפוי קריספי (34 ₪); נגטס: מנת שניצלונים (29 ₪); וקציצה טבעונית שבסיסה עדשים ואורז (29 ₪).

מוצעות שלוש תוספות (למי שלא מקבלן בארוחה): צ'יפס (14 ₪), טבעות בצל (15 ₪) וצ'יפס בטטה (16 ₪). הרשת מצהירה שכל הבשרים מוכנים מבשר טרי שמסופק לסניפים על בסיס יומי. התוספות תעשייתיות. אנו טעמנו את קציצות ההמבורגרים, את כריך האנטריקוט ואת שלושת התוספות. הכל היה טעים ומוכן כהלכה.

ארוחה עם המולת הרחוב

מי שאוהב תוספות על קציצת ההמבורגר, יכול להזמין בצל מטוגן (5 ₪), ביצת עין (5 ₪) ואווז מעושן (6 ₪). מוצעים גם רטבים בשירות עצמי ללא הגבלה: קטשופ, מיונז, חרדל, ורוטב בר בי-קיו.

למי שמוסיף קינוח, מוצעים מקלוני צ'ורוס מטוגנים עם רוטב מייפל. הם הוגשו לנו חמים ופריכים אבל מתוקים מידי. שלושה מקלונים עולים 10 שקלים, וחמישה 15 ₪.

בימי ראשון יש מבצע של 1+1 על ההמבורגרים. הסועדים יושבים על הבר בתוך המסעדה, וגם על המדרכה מוצבים שולחנות למי שמעוניין לצרף לארוחתו את המולת רחוב אחוזה.

אם נפגשתם בסניף אחר של הרשת, הקפידו על תעודת כשרות: לרשת 16 סניפים ורק שלושה מהם כשרים.

"עד העצם אקספרס"
רעננה, רחוב אחוזה 89

שעות פתיחה: ימים א' -ד': 11:30 עד 1 אחר חצות. יום ה' : 11:30 עד 2:30 אחר חצות. יום ששי: 11:30 עד הצהריים. מוצ"ש: עד 1:30 אחר חצות.

כשרות: רבנות רעננה. טל' (מוקד) 09-9503138. גישה לנכים: יש. שירותים: ניקיונם בסדר גמור. שירותי נכים: אין. נטילת ידיים: במבואת השירותים. חנייה: כחול לבן, ויש מגרש ברחוב ברנר הסמוך.

(באדיבות העיתון "מצב הרוח")

קרדיט – פורסם לראשונה