6 בפברואר 2023

מתכון לי

מתכונים במהירות ובקלות

חמשת ההמבורגרים הכי מטורפים בישראל


צפו בתחרות ההמבורגרים הכי מטורפים בישראל
צילום ועריכה: וואלה! NEWS

המבורגר הוא אחד המאכלים הכי פופולריים בעולם והקציצה האהובה בלחמנייה היא האופציה הראשונה בתפריט עבור רובנו. ה-28 במאי נקבע כיום ההמבורגר הבינלאומי, ולמרות שמבחינתנו כל יום הוא טוב להמבורגר, ניצלנו את ההזדמנות ושלחנו את רז זלצרמן להתרשם (וגם לאכול, כמובן) כמה מההמבורגרים הכי מטורפים שיש היום בישראל. מסעדת הגראז' בראשון לציון הזמינה אליה אל אוהבי ההמבורגרים המושבעים בישראל כדי שיגזימו אצלה את פנטזיית ההמבורגרים הגדולה שלהם. פשוט לבוא ולהתפרע עם ההמבורגר הכי מיוחד, מתוחכם, עשיר ומוגזם.

"אנחנו אוכלים המבורגרים, חולמים המבורגרים וחיים המבורגרים", אומר ארתור רוטנברג, מקהילת ההמבורגרים של ישראל, "הגענו לגראז' כדי לשפוט מי יזכה בתחרות והקהל ממציא את השילובים". לכבוד האירוע הטעים נבחרו חמישה שילובים שלא דמיינתם אפילו, ומסעדת הגראז' הגשימה למאושרים את הפנטזיה.

"אני המצאתי המבורגר עם לביבות בטטה, שמנת חמוצה, בצל ירוק, שום ובייקון", אומרת איה אבילוביץ', אחת מהמוזמנים אשר מימשו את החלום להרכיב המבורגר משלהם, "ההשראה הגיעה אליי כשאכלתי משהו עם בטטה ושמנת חמוצה וחשבתי שזה טעים ויכול ללכת עם המבורגר".קרדיט – פורסם לראשונה